W środę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. W naszej parafii przeżywamy odpust. Ksiądz Proboszcz zaprasza wszystkich parafian na msze święte o godzinie 7, 9 i 18. Mszę świętą o godzinie 18 odprawi i udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii ks. bp Krzysztof Chudzio.

W pierwszy piątek lipca spowiadać będziemy od godziny 17.30.

W pierwszą sobotę zapraszamy na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Matki Bożej, które rozpoczniemy śpiewem Koronki do Bożego Miłosierdzia o godzinie 16.30.

Zbliża się dzień, w którym gościć będziemy pielgrzymów zdążających pieszo z Przemyśla na Jasną Górę w Częstochowie. Można jeszcze w sklepie u Państwa Ruszlów złożyć ofiary na ten cel. Wzorem lat poprzednich bardzo prosimy panie oraz młodzież o pomoc w przygotowaniu śniadania i obsłużeniu pielgrzymów w dniu 6 lipca..

Serdeczne Bóg zapłać kierujemy do Pań za posprzątanie kościoła. A w tym tygodniu prosimy Panie: Małgorzatę Jamrozek, Renatę Kawalec i Krystynę Dubczyk.

Wszystkim przychodzącym do naszego sanktuarium, solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia, dzieciom, młodzieży i nauczycielom rozpoczynającym wakacje, a także wypoczywającym na wakacjach i urlopach, których serdecznie tutaj witamy, niech Matka Boża Borecka wyprasza wszelkie łaski na każdy dzień.