Dzisiaj po mszy św. o godzinie 15 odbędzie się Procesja Eucharystyczna do czterech ołtarzy. Będziemy także gościć dzieci z naszej parafii, które przeżywają swoją pierwszą rocznicę Komunii Świętej. Natomiast przez całą Oktawę Bożego Ciała zapraszamy na mszę świętą wieczorną, po której odbywać się będą Procesje Eucharystyczne wokół naszego kościoła. Bardzo prosimy dzieci do sypania kwiatków i do dzwonienia; prosimy także ministrantów. W czwartek, na zakończenie procesji poświęcimy przyniesione wianki i udzielimy błogosławieństwa małym dzieciom.

W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa; z tej racji w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W sobotę natomiast oddajemy cześć Niepokalanemu Sercu Matki Bożej.

Składamy bardzo serdeczne podziękowanie Paniom za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać!! W tym tygodniu prosimy Panie: Danutę Szczypek, Magdalenę Kawa – Szpala i Barbarę Trzyna.

Jeszcze raz przypominamy, że w sklepie u Państwa Ruszlów można składać ofiary na  zorganizowanie przyjęcia pielgrzymów Pieszej Pielgrzymki z Przemyśla na Jasną Górę.

Ksiądz Proboszcz zaprasza uczniów Szkoły Podstawowej, nauczycieli i rodziców na mszę świętą dziękczynną za kończący się rok szkolny w piątek o godzinie 8 rano. Natomiast spotkanie dla klas ósmych przed bierzmowaniem odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 11.

Wszystkim, którzy w naszym Sanktuarium się modlą, naszym Przyjaciołom i Dobroczyńcom, solenizantom najbliższego tygodnia życzymy Bożego Błogosławieństwa i pomocy Matki Bożej Boreckiej w codziennym życiu.